بهترین، امن ترین و راحت ترین راهکار پرداخت در ایران

برند تجاری Payse در سال 2020 بدنبال یک تجربه 5 ساله موفق بنیانگذاران آن در حوزه فناوری های مالی در ایران به عنوان پیشتازان عرصه پرداخت آنلاین بدون تماس راه اندازی شد. به عنوان یک ارائه کننده راهکارهای پرداخت، با توجه به عدم امکان دسترسی به راهکارها و شبکه های بین المللی پرداخت، بازدیدکنندگان از کشور ایران، مهاجرین، کارکنان غیرایرانی مقیم یا غیرمقیم در کشور و گردشگران امکان استفاده از کارتهای مرسوم بین المللی همچون Visa و Master را نداشته و از طرفی راهکار قابل اتکا و پایداری در داخل کشور نیز برای آنها وجود نداشته است. بدین ترتیب تنها راهکار باقی مانده برای آنها حمل پول نقد بوده است. در بدترین حالت برای کارکنان غیرایرانی فعال در ایران نیز، امکان نگهداشت پول و درآمد در مکانی امن همچون بانک وجود نداشته و با وجود آنکه کشور ایران از لحاظ امنیت در سطح بسیار بالایی قرار داشته و بعضاً از کشورهای اروپایی وضعیت بهتری دارد، ولی همچنان این فرآیند خطراتی را بدنبال داشته است.

بنیانگذاران Payse، با شناخت دقیق و صحیح این شرایط بصورت فعالانه در حال ایجاد زیرساخت پایداری برای حل این مشکل بوده اند به نحوی که این قشر بتوانند کارت بانکی معتبر دریافت کرده و با بهترین نرخ های بازار، پول خود را به صورت ریالی در ایران دریافت و از آن بهره برداری نمایند.

هسته مرکزی این راهکار یک کارت بانکی است که البته به همراه آن امکان دریافت سیم کارت اعتباری از بهترین ارائه کنندگان حاضر در ایران فراهم شده است. همچنین اپلیکیشنی نیز بصورت ویژه برای اندروید و آی او اس توسعه داده شده که از طریق آن کاربران میتوانند تراکنش های خود را مشاهده نموده، موجودی حساب خود را بررسی و نسبت به افزایش موجودی کارت خود نیز اقدام نمایند. از طرفی میتوانند با استفاده از کارت یا حساب مجازی خود، اقدام به خرید شارژ تلفن همراه یا بسته های اینترنت نمایند.

در حال حاضر با با چند بانک مطرح و شناخته شده ایران همکاری داشته و در حال تلاش هستیم تا بهترین راهکار پرداخت موجود را برای گردشگران، مهاجران و کارکنان غیرایرانی مقیم یا غیرمقیم در ایران فراهم کنیم.

شرکت ما به تازگی از یکی از بزرگترین سرمایه گذاران خطرپذیر کشور نیز جذب سرمایه کرده است که این به ما کمک میکند سریع تر به اهداف و چشم انداز خود دست یابیم.

همچون یک فرد محلی، خدمات پرداخت را در ایران دریافت کنید

کارت Payse در تمامی نقاط و اماکن ایران قابل استفاده است. از این کارت برای پرداخت در هتل ها، اماکن اقامتی، رستورانها، مکانهای گردشگری و تاریخی، مکانهای تفریحی، فروشگاه ها، برداشت پول نقد از ATMها و خرید از POS و حتی پرداخت آنلاین میتوانید استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید از شرکای تجاری ما نیز با تخفیف خرید کنید.

این راهکار حتی برای مهاجرین و کارکنان غیرایرانی مقیم یا غیرمقیم در ایران نیز مناسب بوده و ویژه آنها طراحی شده است. بدین ترتیب این افراد از کشورهایی همچون پاکستان و افغانستان میتوانند به راحتی از این خدمات استفاده کنند.

درهای پی‌سه باز است، به ما بپیوندید

اگر از چالش نمی‌ترسید و اگر از ارائه راه‌حل‌های منطبق بر نیازهای محلی و بومی لذت می‌برید، پی‌سه جای شماست

ارسال رزومه